KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12642144
nr 1264 2144
Olof Arén
(1918-2003), Sverige
Oljemålning, "Liljekonvaljsbukett med lök". Signerad, daterad 9/6 -83. Olja på duk, 35x55 cm
Olof Arén, svensk bildkonstnär född 1918, död 2003 .
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 juli 2019
kl 18:11:17
500 kr
600 kr
700 kr